VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

Időpont: 2020-01-05, Földközi-tengeri hajóutak , Nyugat-Mediterrán hajóutak
Kategória: Időtartam: Ár:

Belső kabin 118 éj 11323.00 €/fő-től (3.736.590 Ft)

Ablakos kabin 118 éj 14553.00 €/fő-től (4.802.490 Ft)

Balkonos kabin 118 éj 17308.00 €/fő-től (5.711.640 Ft)

Leírás


EGY IGAZÁN KÜLÖNLEGES ÉLMÉNY A VILÁG KÖRÜL, LEGYEN AZ MSC MAGNIFICA AZ OTTHONA 119 NAPON ÁT


  •     4 INDULÁSI KIKÖTŐ (Genova, Civitavecchia/Róma, Marseille, Barcelona)
  •     6 KONTINENS
  •     32 ORSZÁG
  •     61 KIKÖTŐ
  •     49 EGYEDÜLÁLLÓ CÉLÁLLOMÁS
  •     32.260 TENGERI MÉRFÖLD
  •     24 IDŐZÓNA
  •     13 ÓRA ÁTLAGOS KIKÖTÉSI IDŐ
  •     15 FAKULTATÍV KIRÁNDULÁS
  •     TÖBB IDŐ A FELFEDEZÉSRE
A LEGJOBB VÁLASZTÁS - 5 GOURMET ÉTTEREM, 12 KÜLÖNLEGES BÁR, MSC AUREA SPA, MINIGOLF, BOWLINGPÁLYA, SZIVARSZOBA ÉS MÉG SOROLHATNÁNK...

2020. JANUÁR 5- ÁPRILIS 30. GENOVAI INDULÁSSAL


Térkép:




MSC Magnifica

Épül: 2009-ben, a flotta taja 2010 márciustól 93 330 tonna, 293,8 m hosszú, 32,2 m széles. Utasok létszáma (kétágyas elhelyezéssel) 2 550 fő, kabinok száma: 1 275, személyzet: 987 fő, sebesség: 23 cosmó, áram: 110/220 V, utasdeckek: 13, liftek: 13

Szolgáltatások: 3 felnőttmedence (1 elhúzható tetővel), és 1 gyermekmedence, 4 SPA fürdő, 5 étterem, 8 bár és 1 szabadtéri bár, MSC Aurea SPA (1 160 nm), napozóterasz, futópálya, shuffleboard, minigolf, sportközpont (teniszpálya, kosárlabda), Led fal, színház, konferenciatermek, diszkó, több tánctér, gyermekjátszó, videójátékok, gyerekjátszó, boltok, pókerszoba, kaszinó, fotókiállítás, művészeti galéria, fotóbolt, társasjátékszoba, könyvtár

Day Date Port Arrival Departure
Sun 05/01/2020 Genoa, Italy - 17:00
Mon 06/01/2020 Marseille, France 08:00 18:00
Tue 07/01/2020 Barcelona, Spain 08:00 18:00
Wed 08/01/2020 Day at sea - -
Thu 09/01/2020 Lisbon, Portugal 12:00 19:00
Fri 10/01/2020 Day at sea - -
Sat 11/01/2020 Funchal, Portugal 08:00 17:00
Sun 12/01/2020 Day at sea - -
Mon 13/01/2020 Day at sea - -
Tue 14/01/2020 Mindelo, Cape Verde 08:00 18:00
Wed 15/01/2020 Day at sea - -
Thu 16/01/2020 Day at sea - -
Fri 17/01/2020 Day at sea - -
Sat 18/01/2020 Day at sea - -
Sun 19/01/2020 Salvador, Brazil 08:00 17:00
Mon 20/01/2020 Day at sea - -
Tue 21/01/2020 Rio de Janeiro, Brazil 08:00 23:59
Wed 22/01/2020 Rio de Janeiro, Brazil 00:01 18:00
Thu 23/01/2020 Day at sea - -
Fri 24/01/2020 Day at sea - -
Sat 25/01/2020 Buenos Aires, Argentina 08:00 23:59
Sun 26/01/2020 Buenos Aires, Argentina 00:01 17:00
Mon 27/01/2020 Montevideo, Uruguay 08:00 17:00
Tue 28/01/2020 Day at sea - -
Wed 29/01/2020 Puerto Madryn, Argentina 09:00 18:00
Thu 30/01/2020 Day at sea - -
Fri 31/01/2020 Day at sea - -
Sat 01/02/2020 Ushuaia, Argentina 08:00 23:59
Sun 02/02/2020 Ushuaia, Argentina 00:01 18:00
Mon 03/02/2020 Day at sea - -
Tue 04/02/2020 Punta Arenas, Chile 08:00 18:00
Wed 05/02/2020 Day at sea - -
Thu 06/02/2020 Day at sea - -
Fri 07/02/2020 Puerto Montt, Chile 08:00 18:00
Sat 08/02/2020 Day at sea - -
Sun 09/02/2020 Valparaiso, Chile 08:00 23:59
Mon 10/02/2020 Valparaiso, Chile 00:01 18:00
Tue 11/02/2020 Day at sea - -
Wed 12/02/2020 Day at sea - -
Thu 13/02/2020 Arica, Chile 08:00 18:00
Fri 14/02/2020 Day at sea - -
Sat 15/02/2020 Callao, Peru 08:00 23:59
Sun 16/02/2020 Callao, Peru 00:01 18:00
Mon 17/02/2020 Day at sea - -
Tue 18/02/2020 Day at sea - -
Wed 19/02/2020 Day at sea - -
Thu 20/02/2020 Day at sea - -
Fri 21/02/2020 Hanga Roa/Rapa Nui, Chile 09:00 18:00
Sat 22/02/2020 Day at sea - -
Sun 23/02/2020 Day at sea - -
Mon 24/02/2020 Bounty Bay Passage, Pitcairn 08:00 08:00
Tue 25/02/2020 Day at sea - -
Wed 26/02/2020 Day at sea - -
Thu 27/02/2020 Papeete, Tahiti 08:00 23:59
Fri 28/02/2020 Papeete, Tahiti 00:01 18:00
Sat 29/02/2020 Day at sea - -
Sun 01/03/2020 Rarotonga, Cook Islands 08:00 18:00
Mon 02/03/2020 Aiutaki, Cook Islands 08:00 17:00
Tue 03/03/2020 Day at sea - -
Wed 04/03/2020 Day at sea - -
Thu 05/03/2020 Day at sea - -
Fri 06/03/2020 Day at sea - -
Sat 07/03/2020 Auckland, New Zealand 09:00 21:00
Sun 08/03/2020 Tauranga, New Zealand 08:00 18:30
Mon 09/03/2020 Napier, New Zealand 10:00 17:00
Tue 10/03/2020 Wellington, New Zealand 07:00 14:00
Wed 11/03/2020 Cruising Milford Sound, New Zealand 15:00 15:00
Thu 12/03/2020 Day at sea - -
Fri 13/03/2020 Day at sea - -
Sat 14/03/2020 Hobart/Tasmania, Australia 07:00 19:00
Sun 15/03/2020 Day at sea - -
Mon 16/03/2020 Sydney, Australia 08:00 18:00
Tue 17/03/2020 Wollongong, Australia 08:00 18:00
Wed 18/03/2020 Day at sea - -
Thu 19/03/2020 Day at sea - -
Fri 20/03/2020 Ile Des Pins, New Caledonia 09:00 18:00
Sat 21/03/2020 Noumea, New Caledonia 07:00 17:00
Sun 22/03/2020 Day at sea - -
Mon 23/03/2020 Day at sea - -
Tue 24/03/2020 Cairs, Australia 08:00 18:00
Wed 25/03/2020 Day at sea - -
Thu 26/03/2020 Alotau, Papua New Guinea 07:00 19:00
Fri 27/03/2020 Doini Island, Papua New Guinea 07:00 17:00
Sat 28/03/2020 Day at sea - -
Sun 29/03/2020 Day at sea - -
Mon 30/03/2020 Darwin, Australia 12:00 21:00
Tue 31/03/2020 Day at sea - -
Wed 01/04/2020 Day at sea - -
Thu 02/04/2020 Komodo, Indonesia 09:00 18:00
Fri 03/04/2020 Benoa/Bali, Indonesia 12:00 23:59
Sat 04/04/2020 Benoa/Bali, Indonesia 00:01 18:00
Sun 05/04/2020 Day at sea - -
Mon 06/04/2020 Day at sea - -
Tue 07/04/2020 Singapore, Republic of Singapore 08:00 18:00
Wed 08/04/2020 Port Kelang, Malaysia 08:00 18:00
Thu 09/04/2020 Day at sea - -
Fri 10/04/2020 Day at sea - -
Sat 11/04/2020 Day at sea - -
Sun 12/04/2020 Colombo, Sri Lanka 08:00 18:00
Mon 13/04/2020 Day at sea - -
Tue 14/04/2020 Day at sea - -
Wed 15/04/2020 Mumbai/Bombay, India 08:00 23:59
Thu 16/04/2020 Mumbai/Bombay, India 00:01 18:00
Fri 17/04/2020 Day at sea - -
Sat 18/04/2020 Day at sea - -
Sun 19/04/2020 Salalah, Oman 08:00 18:00
Mon 20/04/2020 Day at sea - -
Tue 21/04/2020 Day at sea - -
Wed 22/04/2020 Day at sea - -
Thu 23/04/2020 Day at sea - -
Fri 24/04/2020 Aqaba, Jordan 08:00 18:00
Sat 25/04/2020 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
Sun 26/04/2020 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
Mon 27/04/2020 Day at sea - -
Tue 28/04/2020 Day at sea - -
Wed 29/04/2020 Civitavecchia, Italy 08:00 18:00
Thu 30/04/2020 Genoa, Italy 08:00 -

 KIKÖTŐI ILLETÉK:580 EURÓ/FŐ

ERRŐL NEM ÉRDEMES LEMARADNI!


AJÁNDÉK ! ! ! 

  •     15 INGYENES KIRÁNDULÁS
  •     CHEERS ITALCSOMAG (FŐÉTKEZÉSEKNÉL - EBÉD ÉS VACSORA - KORLÁTLAN ITALFOGYASZTÁS POHÁRBAN FELSZOLGÁLVA)
  •     30% KEDVEZMÉNY A MOSODAI SZOLGÁLTATÁSBÓL

Az akciós árak a szabad helyek függvényében foglalhatóak.
A hajótársaság bármikor visszavonhatja az akciót, pontos árkalkulációért kérje ajánlatunkat!

További érintett desztinációk: Hajóutak - Földközi-tengeri hajóutak - Nyugat-Mediterrán hajóutak » Hajóutak - Ausztráliai és új-Zélandi hajóutak - Ausztráliai és új-Zélandi hajóutak » Hajóutak - Transzatlanti hajóutak - Transzatlanti hajóutak » Hajóutak - Pozicionáló hajóutak - Európából>Karib térség felé » Hajóutak - Indiai-óceáni hajóutak - Indiai-óceáni hajóutak » Hajóutak - Világkörüli hajóutak és szakaszaik - Világkörüli hajóutak és szakaszaik
Értesülni szeretne legfrissebb híreinkről?
Hírlevél feliratkozás