Omán utazás repülővel

Salalah nyaralás 2026

Részletek

Álomnyaralások kedvező áron

Egzotikus utak 2026

Részletek

Csoportos tengeri hajóutak 2026

magyar idegenvezetővel

Részletek

Dél-Ciprus csillagtúra

Ciprus, Körutazás Cipruson, Körutazás Cipruson Útazonosító: 722988
  • Szálláskategória: Program szerint
  • Utazás módja: Repülővel
  • Típus: Körutazás, Körutazás+Nyaralás
Leírás


Leírás


Fontos információk

Fontos információk!   Az utazáshoz olyan útlevél, vagy személyi igazolvány szükséges, mely min. az utazás utolsó napjáig érvényes. A programváltozás jogát fenntartjuk, a kirándulások sorrendje változhat! Minimum csoportlétszám: 20 fő. Igyekszünk a fent említett hotelben elszállásolni Önöket. Amennyiben külső körülményekből fakadóan változtatás válik szükségessé, hasonló vagy magasabb komfortfokozatú hotelben biztosítunk elhelyezést. A helyszínen kiegészítő fakultatív program(ok) foglalhatóak. Háromfős foglalás (3 fő egy szobában) nem tehető! A helyszínen fizetendő borravaló kb. 30 EUR/fő.


Helyszíni programok

Helyszínen foglalható fakultatív programok:
 
Amennyiben az alapárban szereplő kirándulásokon, és a fakultatív programcsomagon kívül szeretne még több programon részt venni, és megismerni a régió ezer arcát, vegyen részt a helyszínen foglalható fakultatív programokon!
 
  • Nicosia - kb. 75 EUR/fő
Foglalás és fizetés a helyszínen.
Minimum létszám szükséges!
A programok részletes leírását az útleírás fül tartalmazza.


Utazási kisokos

Helyszínen fizetendő borravaló (magyar idegenvezetőnek, helyi idegenvezetőnek és sofőrnek): kb. 30 EUR/fő/út.
Időjárás: Március, április és május időjárása Cipruson fokozatosan melegszik, és tavasztól kora nyárig terjedő kellemes időszakot kínál. Érdemes vinni azért réteges öltözködésre való holmikat is, a reggelek és esték hűvösebbek lehetnek. Kirándulásokhoz kényelmes, laza öltözet és cipő ajánlott. Vigyünk esőkabátot is magunkkal, illetve napolajat, fejfedőt. Napi 8 óra napsütéses óra várható májusban.
 
Időeltolódás: nincs időeltolódás Magyarországhoz képest.
Pénznem: 2002. január 1-je óta a hivatalos fizetőeszköz az euró. Javasoljuk, hogy 500 eurós címletet ne vigyenek magukkal, mert Olaszországban nem fogadják el!
Elektromos hálózat: 220-230V, a konnektorok néhol eltérhetnek a nálunk használtaktól, ezért átalakítót érdemes vinni a biztonság kedvéért.   Ivóvíz: a legtöbb helyen iható a csapvíz, de délebbre haladva már kevésbé, inkább a palackozott víz fogyasztását ajánljuk.
Reggeli: olaszos reggeli, büfé jelleggel.
Vacsora: akik kérték vacsoracsomagunkat: menüs vacsorák lesznek az út során.
 
A programok és hotel változtatásának jogát fenntartjuk!
A kirándulások sorrendje változhat (időjárás, foglaltság, bármilyen egyéb külső ok miatt!)
Prospektus képanyaga: felhívjuk kedves Utasaink figyelmét, hogy a prospektusban megjelentetett képek illusztrációk. A fotók áltatában az Önök utazása előtt több hónappal készülnek, ezért előfordulhat, hogy a prospektus képei nem az aktuális állapotot tükrözik.
Panaszkezelés: bármilyen jellegű panasz esetén kérjük, jelezzék az idegenvezetőnek, mert kollégánk tudja az esetleges problémákat leghamarabb és leghatékonyabban, a helyszínen orvosolni. A helyben nem megoldható problémákról készítsenek jegyzőkönyvet kollégánk segítségével, ez a dokumentum szolgál a hazautazás utáni panaszkezelés alapjául.
Elő- és utószezoni szolgáltatások, árak:  előfordul, hogy elő- és utószezonban a szállodák egyes szolgáltatásai nem, vagy csak részlegesen működnek. Ezeket a körülményeket irodánk az árak kalkulálásánál figyelembe vette. Irodánk a szolgáltatások összetételére nincs befolyással.
Légkondicionáló berendezések: a legtöbb hotelben a légkondicionáló központilag irányított (nyáron hűt, hűvösebb időben fűtés céljára szolgál) és csak részlegesen, bizonyos időpontokban és napszakokban üzemel. A legtöbb esetben a légkondicionáló csak zárt ajtók és ablakok esetén működik, a szobakulcs vagy kártya használatával.
Széfhasználat, elveszett tárgyak: kérjük, vigyázzon értékeire és irataira, ezeket helyezze el minden esetben, a szállodai széfben! Sem a szállodák, sem irodánk nem vállal felelősséget az elveszett tárgyakért. A széfek a szállodákban a recepción és egyes szobákban találhatók, alkalmanként térítés ellenében.
Adatvédelem: a foglaláshoz bekért adatokat az adatvédelmi törvény előírásainak megfelelően kezeljük, ezért információt foglalásukkal vagy adataikkal kapcsolatban még közvetlen hozzátartozóiknak sem adhatunk ki.
 


Fakultatív programok

Fakultatív program lehetőségek Fakultatív csomag 59.990 Ft/fő Chrysorogiatissa, Lefkara és Larnaka, Tródosz-hegység


Hotel

  • St. George Beach Hotel & Spa Resort vagy hasonló
  • Theo Sunset Bay Hotel
Igyekszünk a fent említett hotelekben elszállásolni Önöket. Amennyiben külső körülményekből fakadóan változtatás válik szükségessé, hasonló vagy magasabb komfortfokozatú hotelekben biztosítunk elhelyezést.


Járatok

A repülési időpontok tájékoztató jellegűek. Végleges információt az úti okmányokkal küldünk.


Az ár tartalmazza

Amit az utazás alapára tartalmaz

  • Repülőjegy oda-vissza, Ryanair v hasonló légitársasággal Feladott poggyász, kézipoggyász Transzferek Szállás minőségi hotelben Reggeli Kirándulások: Pafosz, Limassol Magyar nyelvű idegenvezetés


Egyéb

Foglalható időpontok
Szűrje tovább az árakat dátum, vagy szobatípus szerint:
Szűrés
Indulási időpont Időtartam Szobatípus Ellátás Ár Megjegyzés rovat
2026-05-22 - 2026-05-29 6 éj 2 ágyas szoba Reggeli 469.990 Ft Ft/fő, 2 fő részére, Reggeli
Kérjük adja meg az utazók létszámát
Szűrés
Felnőttek:
Gyermek:

Hasonló ajánlatok